ОСТАННІ НОВИНИ

Біометричні паспорти українцям відтепер друкуватимуть вдвічі швидше

Катерина Родак

|

Сьогодні, 16 січня, на Поліграфічному комбінаті “Україна” запустили  нове обладнання для персоналізації закордонних біометричних паспортів. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

Поліграфкомбінат потребував нове обладнання іще у 2014 році. У серпні 2017 року Мінекономрозвитку ініціювало рішення Уряду про зменшення відрахування до Державного бюджету частини чистого прибутку комбінату. Завдяки цьому комбінат зміг спрямувати додаткових 35% чистого прибутку на нове обладнання.

«Оскільки підприємство працює цілодобово і без вихідних у три зміни, то після запуску нової машини вони зможуть виготовляти вдвічі більше документів. Зараз це 10 тисяч паспортів на добу, а відсьогодні це буде 21 тисяча на добу”, – зазначив перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Обладнання, яке закупив Поліграфкомбінат – це система BookMaster One #351 від компанії  ІАІ industrial systems B.V. Її вартість – 1,7 млн євро. Аналогічне обладнання використовується у більш ніж 25 країнах світу. Продуктивність нової системи  становить 500 паспортів на годину, тобто близько 11 тисяч паспортів на добу та 3960000 паспортів на рік.

Наразі в черзі на персоналізацію стоїть 775 000 наборів персональних даних.

Нове обладнання допоможе стабілізувати ситуацію з персоналізацією термінових документів протягом кількох місяців, і протягом наступних 2-3 місяців чергу буде ліквідовано. До сезону літніх відпусток Поліграфкомбінат працюватиме у діючому режимі 7 днів на тиждень цілодобово (у три зміни).

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...