ОСТАННІ НОВИНИ

У центрі Львова може з’явитися фонтан із питною водою

Катерина Родак

|

У Львові триває реставрація левів недіючого фонтану «Водолій», що на Коперника. Окрім того цей фонтан можуть «оживити», запустивши туди воду. Про це у коментарі Львівському порталу повідомили керівник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко.

Лілія Онищенко розповіла, що роботи над «Водолієм» активно ведуться:

«Підрядники працюють на криниці з левами. Там зараз виконуються роботи з підпірної стінки. Потім буде розбиратися цегляна стіна. Леви є в майстерні, їх будуть реставрувати».

За словами Л. Онищенко, раніше планувалось повернути відреставрованих левів на Коперника до кінця 2017 року. Проте роботи затягнулись.

«Левів мали повернути до кінця року, але то так не виглядає. Думаємо, що десь навесні», – спрогнозувала вона.

Окрім того, фонтан з левами можуть зробити діючим:

«Скоріше всього фонтан там буде. Але я не знаю, чи це буде питний фонтан, чи просто водограй. Але ми це зможемо сказати тільки тоді, коли розберемо чашу і побачимо, яка є можливість відвести воду.  Фактично вода до проводу там є підведена, хоча колись той фонтан наповнювався джерелом природним», – розповіла Л. Онищенко.

Вона додала: «У своєму проекті ми не передбачали там фонтану, але знайшли старі фотографії і, крім того, там вода дійсно підведена. Тому будемо пробувати, але на це треба буде додаткові кошти».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...