ОСТАННІ НОВИНИ

Для львів’ян збільшили кількість маршруток від АС «Західна»

Вероніка Рой

|

З метою покращення доїзду пасажирів, збільшено кількість машин на експрес-маршрутах, які курсують від АС «Західна» до центру міста. Від сьогодні від автостанції курсує 9 машин, інтервал руху між машинами становить 10 хвилин. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«З початку вересня від АС «Західна» курсують експрес-маршрути. Ми детально аналізували пасажиропотоки на цих маршрутах і їх необхідність. Спочатку було збільшено довжину маршруту – від Приміського вокзалу до центру, і також поступово збільшували кількість машин. А від сьогодні додатково збільшуємо на три одиниці кількість машин на експрес-маршрутах. Отож від АС «Західна» курсує вже 9 машин. Інтервал руху між машинами становить 10 хвилин. До цього часу від АС «Західна» курсувало 6 маршруток», – розповів Орест Хамула.

Нагадаємо, з 1 вересня діяльність приміських маршрутів приведено до чинного законодавства: згідно з Законом «Про автомобільні перевезення в Україні» приміські маршрути мають курсувати лише до автостанції. Відповідно з початку вересня розпочали курсувати експрес-маршрути, які забезпечують доїзд пасажирів від АС «Західної» до центру міста.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...