ОСТАННІ НОВИНИ

Виконком погодив виділення 50 «сміттєвих» мільйонів Львівській ОДА

Катерина Родак

|

Сьогодні, 13 вересня, виконавчий комітет ЛМР на позачерговому засіданні розглянув та прийняв рішення «Про схвалення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік». Як сказав під час доповіді директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, зміни до бюджету розглядались, враховуючи пропозиції головних розпорядників коштів, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Є три питання, які сьогодні варто розглянути і подати сесії завтра для розгляду. Перше – департамент економічного розвитку запропонував збільшити доходи від інвестиційних внесків на 50 млн грн. Пропонується збільшити доходи і видатки бюджету розвитку і ці 50 млн грн направити на субвенцію обласному бюджету за вивіз ТПВ. Друге – пропонується виділити 5 млн 982 тис грн на судовий збір на виконання постанови суду. Третє питання на ваш розгляд – це пропозиція департаменту гуманітарної політики щодо перерозподілу коштів – забрати з медикаментів і харчування 6 млн 870 тис грн і направити їх для забезпечення заробітної плати працівників трьох стоматологічних поліклінік», – доповів директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

«Пропозиція по забранню коштів з медикаментів – я би хотів, щоб по цьому питанню сесія приймала рішення, а не виконавчий комітет. Тому я пропоную, щоб ми це питання залишили на розгляд сесії», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак виконком ухвалив усі пропоновані зміни до міського бюджету, крім перерозподілу у сфері охорони здоров’я.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...