ОСТАННІ НОВИНИ

У перший день «безвізу» пасажиропотік може зрости на 30%, - ДПСУ

|

Державна прикордонна служба України готова набуття чинності безвізового режиму з Євросоюзом і очікує в перший день його дії збільшення пасажиропотоку на 30%, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Що стосується наших прогнозів і очікувань на 11 червня, то ми вивчили досвід наших молдовських і грузинських колег. Він, звісно, різний, адже у Грузії немає автомобільних пунктів пропуску з ЄС, плюс у наших країн різна кількість населення. Але загалом, з урахуванням можливостей пунктів пропуску та з урахуванням літнього періоду, ми очікуємо, що пасажиропотік в перший день може збільшитися відсотків на 30, а в подальшому – на 10-15%», – розповів керівник прикордонного відомства України Віктор Назаренко

Він зазначив, що на сьогодні Держприкордонслужба розпочала низку заходів і готова до набуття чинності безвізового режиму.

«Наша служба загалом виконала весь комплекс завдань, визначених планом із лібералізації візового режиму для громадян України. Були відповідні доручення з боку президента і уряду. Роботу ми провели за трьома напрямками», – сказав В.Назаренко.

Перший, за його словами, – це підвищення рівня безпеки прикордонного контролю в пунктах пропуску, другий – подальша інтеграція Держприкордонслужби в загальну систему європейської безпеки, третій – підготовка персоналу.

«Ми збільшимо зміни і наряди, проведемо відповідну роботу з нашими суміжними службами і колегами. До речі, ми виступили з ініціативою з приводу того, щоб європейська прикордонна організація FRONTEX з 10 червня делегувала нам своїх представників в пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС і на авіаційних пунктах пропуску», – наголосив глава прикордонного відомства.

Він повідомив, що всі пункти пропуску обладнані засобами біометричного контролю, з’єднані з базою Інтерполу, персонал підготовлений, включаючи проходження мовної підготовки.

Як відомо, ЄС підписав рішення про безвізовий режим для громадян України. Очікується, що він набуде чинності в ніч на 11 червня 2017 року.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...