ОСТАННІ НОВИНИ

Екоінспекція оприлюднила нові дані про стан ґрунтів та водойм біля Грибовицького сміттєзвалища

|

Екологічна інспекція у Львівській області оприлюднила результати моніторингу стану гуртів та водойм біля Грибовицького сміттєзвалища.

Так, на виконання  наказів Держекоінспекції України  №85 від 18.07.2016р.,  №123 від 15.09.16р. спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції надалі проводиться кризовий моніторинг поверхневих вод в 9 створах та ґрунтів у зоні впливу полігону ТПВ ЛКП «Збиранка».

Станом на 15.05.2017 року з початку 2017 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано 99 проб поверхневих вод та 28 об’єднаних проб грунтів.

За результатами  проведених досліджень поверхневих вод спостерігаються наступні тенденції:

– меліоративний канал у місці сходження обвідних каналів з території сміттєзвалища за  результатами досліджень  за січень та лютий 2017 рік  немає  впливу на річку Малехівка, починаючи з березня 2017 року  помітний незначний вплив меліоративного каналу на річку Малехівка;

– річка Малехівка не чинить негативного впливу на річку Полтва, оскільки дана річка зазнає забруднень вище гирла річки Малехівки;

– річка Полтва чинить значний негативний вплив на якісний стан річки Західний Буг, однак цей вплив не пов’язаний із  полігоном ТПВ.

За результатами досліджень відібраних проб ґрунту, встановлено, що Грибовицьке сміттєзвалище негативно впливає на ґрунти у зоні безпосереднього впливу полігону.

Якісний стан поверхневих вод та якість ґрунтів в зоні впливу  полігону ТПВ ЛКП «Збиранка» з початку проведення кризового моніторингу (з 18.07.2016 року) в порівнянні з 2016 роком залишаються незмінними.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...