ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська виставка «Торкаючись, бачу» подорожує Україною

|

Виставка «Торкаючись,  бачу:  великі  українці», яка минулоріч вперше була відкрита у Львівському палаці мистецтв і опісля гастролювала кількома регіонами України, вчора, 28 листопада, презентували у Києві. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

vystavkaop-28772a65c8fa03dcec9815a7b8107628

Як розповіла Оксана Потимко, виставку організовує Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» разом зі скульптором Василем Одрехівським.  Виставка презентували  в експозиційній  залі Успенського собору Національного  історико-культурного  Києво-Печерського  заповідника (Київ, вул.  Лаврська,  9). Відкриття – о  14.00.

На відкриття були Міністр освіти Лілія  Гриневич,  артисти,  які озвучували супровідну інформацію до кожного  портрета, скульптор Василь Одрехівський, незрячий маленький бандурист  Остап Нестеровський  зі  Львова.  Запрошені  були також  ГО і спецшколи-інтернати  для  незрячих, митці та  ін.

«Виставка презентується  напередодні  міжнародного  дня  людей з інвалідністю. Її основна мета – довести, що візуальне мистецтво може бути не лише  доступним  для незрячих осіб, але й очікуваним і спраглим. Всі люди, незалежно від їх фізичного стану, прагнуть тих самих атракцій, духовних розваг, задоволень», – зазначила Оксана Потимко.

Виставка презентуватиметься до 5 грудня 2016 року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...