ОСТАННІ НОВИНИ

Польські політики здебільшого є проукраїнськими,- Марцін Рей

|

Польська держава однозначно підтримує Україну. І якби не українці, то російська армія могла би стати загрозою для Польщі. Про це учора, 14 листопада, під час прес-конференції у Львові розповів польський громадський діяч, блогер, засновник профілю «Російська V Колона в Польщі» Марцін Рей.

marcin_rey_galinfo

За його словами, більшість польських політиків підтримують Україну.

«Польська держава та влада однозначно підтримують Україну. Я знаю, що тут є трохи дезінформації. Політичний клас Польщі є проукраїнський і вони розуміють, що Росія становить чималу небезпеку для країни. Але вони також  хочуть виграти вибори. Тому під час виборів політтехнологи радять польським політикам менше говорити про українські проблеми, оскільки частина електорату  проросійська. Також слід додати, що польська влада повинна завдячувати Україні за те, що українська армія зупинила наступ росіян», – зауважив він.

Також Марцін Рей додав, що і в Польщі є проросійські політики.

«У 2015 році польський політик Матеуш Піскорський очолив партію «Зміна», яка була антисистемною, і він її збудував так, що зібрав все політичне «сміття», тобто зібрав комуністів та національних соціалістів. І в цій партії  «Зміни» був сам Піскорський, Бартош Бекер, який представляв фашистську організацію «Фаланга» та Людмила Добжинецька, яка була членом комуністичнї патрії. Тобто, там зібралися всіх ті, хто пропагували російську політику. Але довго ця партія в Польщі не протрималася. Оскільки, Матеуша Піскорського арештували (за шпигунство – ред.)»,- зазанчив він.

Фото: gal.info

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...