ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'яни створять гігантську карту мрії української родини

|

У середу, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності України  у Львові відбудеться VI-й вуличний фестиваль “Найбільша Карта Мрії Української Родини”. Мета заходу – звернути увагу українців на сімейні цінності і відродити віру в сім’ю. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

Фестиваль одночасно пройде у 17-ти містах України: Львові, Києві, Дніпропетровську, Харкові, Чернігові, Хмельницькому, Одесі, Івано-Франківську, Вінниці, Слов’янську, Полтаві, Запоріжжі, Білій Церкві, Славянську, Дніпрі, Ірпіні та Житомирі.

Варто зазначити, що захід відбудеться за підтримки соціального мегапроекту для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні “Мій тато захищає Україну”.

До участі запрошують усіх охочих!

Для того, щоб стати учасником фестивалю, потрібно прийти разом із родиною на площу біля оперного театру у Львові та намалювати власну карту мрій. Карта може бути будь-якого формату – від А1 до А4. На ній повинні бути відображені три найголовніших мрії вашої родини до кінця 2016 року. Готову Карту Мрії потрібно передати представникам дитячого парку святкування днів народжень “Дитяча Планета”. Опісля всі роботи скріплять разом в одну “Найбільшу Карту Мрії Української Родини”.

Час проведення фестивалю: з 13:00 до 17:00 (13:00 – 16:00 – час для створення Карти Мрії).

Окрім того, партнери заходу обіцяють порадувати найменших учасників фірмовими подарунками, цікавими уроками, вікторинами та навчальними іграми.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...