ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий хотів викинути військових із центру Львова, аби збудувати бізнес-центр – нардеп

|

Стали відомі подробиці спроби львівської мерії знищити військову частину в центрі Львова на вулиці Ярослава Мудрого. Землю військових хотіли забрати «на халяву», а замість об’єкту захисників у Львові мав з’явитися черговий бізнес чи розважальний центр. Про це в коментарі Львівському порталу повідомив народний депутат України Андрій Антонищак.

Мобілізація шеврон

За словами А. Антонищака, немає жодної заслуги військової прокуратури у поверненні війкової нерухомості на вулиці Ярослава Мудрого, яку хотіла «загарбати» львівська мерія.

«Це в жодному разі не є заслугою військової прокуратури. Нехай не приписують собі чужих заслуг. Бо таке враження, що наша військова прокуратура невдовзі заявлятиме, що перемога у ІІ Світовій війні відбулася теж за їхньої участі…

Сьогодні на Ярослава Мудрого відновлена військова частина, ВПС, де також перебувають спецназівці, всього 500 – 600 осіб…

До мене звернулися громадські активісти… За їхньою інформацією, цю частину готували передати на баланс територіальної громади Львова, бо міський голова захотів збудувати на цьому місці якийсь бізнес-центр. Але жодного рішення військових з цього приводу не було. Водночас Андрій Іванович навіть встиг дати команду про презентацію якогось готельного комплексу. Натомість я звернувся із депутатським запитом до міністра оборони, де Степан Тимофійович (Полторак – ред.) своїм рішенням направив генерал-майора Павловського, який зібрав у Львові комісію, до якої входив наш львівський генерал Павло Ткачук та представники військових частин, які дислокуються на території Львівщини, один із заступників пана Садового, чийого навіть не пам’ятаю прізвища, а також я, як представник народних депутатів», – повідомив Андрій Антонищак.

За словами нардепа, «питання було чітке: чи необхідна нашим військовим ця військова частина? На що військові в один голос заявили, що «так, потрібна».

«Військові обурилися, що без їхнього рішення вже проводилися, якісь презентації, і Андрію Івановичу через його представника нагадали, що міська рада Львова не виділила для військових жодної гривні, а навпаки – намагалася відстояти свої інтереси у судах та вирішила загарбати земельну ділянку на вулиці Ярослава Мудрого», – розповів він.

Водночас стало відомо, що військові готові піти мерії назустріч і обміняти землю в центрі Львова на відповідні землі у передмісті. Та у Садового такої ініціативи не підтримали.

«Військові запропонували міському голові Львова меморандум, що вони не відмовляються від співпраці з територіальною громадою Львова та готові обміняти земельну ділянку на вулиці Ярослава Мудрого, що розташована фактично в центрі міста, на відповідну земельну ділянку у передмісті Львова із побудовами сучасними казармами. Однак Андрій Іванович на це не погодився. Бо одне діло забрати землю «на халяву», а зовсім інше компенсувати всі втрати військовим», – повідомив Львівському порталу Андрій Антонищак.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...