ОСТАННІ НОВИНИ

Вулицями Франка та Свєнціцького відновлять рух трамваїв

|

Трамвайна лінія вздовж вулиць І.Франка та Свєнціцького готова для руху трамваїв. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

трамвай

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», у середу, 10 серпня, о 18:00 відбулася пробна обкатка реконструйованої трамвайної лінії вздовж вул. І. Франка та І. Свєнціцького. Першим трамваєм, який проїхав по відновленій лінії, став вагон «Tatra KT4D» № 1157. Під час пробної обкатки фахівці ЛКП «Львівелектротранс» перевірили правильність монтажу контактної мережі, роботу трамвайних стрілок та інших елементів інфраструктури трамвайної лінії. За результатами пробної обкатки дозволено рух трамваїв із пасажирами по реконструйованій лінії.

Нагадаємо, що реконструкція трамвайних колій і дорожнього полотна на вулицях І. Франка та І. Свєнціцького здійснювалася в рамках реалізації проекту «Трамвай на Сихів». Зокрема, було реконструйоване розворотне кільце «Академія Мистецтв», яке тепер дозволяє розвертатися трамваям у будь-якому напрямку.

Невдовзі по реконструйовані трамвайній лінії рушать трамваї маршруту № 4 «вул. Торф’яна – Академія Мистецтв», а після закриття на ремонт перехрестя вулиць Личаківської та Мечнікова на кінцевій «Академія Мистецтв» розвертатимуться трамваї маршруту №2, який тимчасово курсуватиме від вулиці Коновальця до Академії Мистецтв.

Фото: varianty.lviv.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...