ОСТАННІ НОВИНИ

Цьогоріч у Львові почнуть реєстрацію песиків, які мають господарів

|

Цього року у Львові розпочнуть реєстрацію господарських собак. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

собака

Як розповіла керівник ЛКП «Лев» Оксана Кошак, у цьому році у Львові розпочнуть формувати єдину загальну міську базу господарських тварин.

«Скоро ми анонсуємо початок реєстрації господарських тварин. У березні була прийнята ухвала №262, в якій також передбачено реєстрацію господарських тварин. Це буде єдина загальна міська база всіх господарських тварин, які повинні зареєструвати і фізичні власники собак і юридичні особи. Відповідно, ми будемо мати і аналітику і розуміння скільки власницьких тварин є в межах Львова. Звичайно, це не швидкий процес, але ми сподіваємось, що хоча б 50% тварин до кінця року ми повинні ідентифікувати. Буде масова кампанія, в цьому нам допомагатимуть і поліція, і муніципали, які доноситимуть людям, які гуляють з тваринами, інформацію про обов’язковість реєстрації”, – зазначила Оксана Кошак.

«Як показує аналітика, 60% безпритульних – це власницькі тварини, які загубилися, або яких вигнали. Ми ніколи не змінимо ситуацію з безпритульними тваринами, поки не обмежимо відтік власницьких тварин», – зазначив організатор міжнародної бази даних «Animal-id.info» Віктор Копач.

Нагадаємо, 17 березня цього року Львівська міська рада прийняла ухвалу №262 «Про затвердження Правил утримання і поводження з тваринами у м. Львові».

Фото: animalworld.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...