ОСТАННІ НОВИНИ

Городоцький шахіст везе нагороду із Болгарії

|

Радісна звістка для любителів шахів Львівщини з болгарського міста Албена, в якому завершився шаховий фестиваль. Представник Львівщини посів третє місце і поступився лише переможцю із Болгарії та віце-чемпіону із Чернівців. Про це Львівському порталу повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

997

В турнірі «А» змагалося 53 шахісти з Норвегії, Туреччини, Румунії, Словаччини, Німеччини, Латвії, Росії, Словенії, Молдови, Ірану, Нідерландів, Болгарії та України, в т.ч.  9 майстрів FIDE, 10 міжнародних майстрів та 6 міжнародних гросмейстерів.

Наш краянин, 18-річний міжнародний майстер Володимир Ветошко з міста Городка в дев’яти поєдинках здобув 4 перемоги та 5 нічиїх й посів третє місце, за що отримав грошову винагороду та підвищив міжнародний рейтинг на 13 балів, який тепер становитиме 2 430 пунктів.

Переможцем турніру з 7 очками став міжнародний гросмейстер з Болгарії  М. Ніколов. На другому місці 22-річний міжнародний гросмейстер з Чернівців Віталій Бернадський.

Наступний турнір, в якому змагатиметься студент Національного Університету ім. І.Франка В. Ветошко – це клубний чемпіонат Європи з шахів серед юнаків віком до 18 років. Ці змагання відбудуться в Словенії упродовж 9 – 16 липня, де Володимир Ветошко виступатиме на першій шахівниці.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...