ОСТАННІ НОВИНИ

Площу Музейну у Львові озеленили

|

Площу Музейну у Львові озеленили. Цими вихідними тут висадили 2 25-річні платани, 7 катальп, 2 райські яблуні та 1 сакуру. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

1

Лише сакуру  висадили прямо в грунт, решту ж дерев – у мобільні дерев’яні контейнери, які дозволяють здійснювати висадку там, де не дозволяють комунікації чи археологи.

Ініціювали висадку працівники міського управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури, які організували тематичний воркшоп спільно із власником розсадника «Клубу рослин» Назаром Зіньком. Воркшоп, що проходив в рамках Майстерні міста, мав на меті продемонструвати, як можна озеленити громадський простір модульним способом.

Як відзначають організатори, висадка в контейнерах дозволяє тестувати екзотичні дерева, експериментувати та, зрештою, озеленювати громадський простір у разі, якщо інших варіантів немає. Однак, важливо відзначити, що деякі дерева, висаджені таким способом, слід прибирати на зиму у закрите приміщення або ж бути готовим щороку висаджувати нові.

Озеленення площі Музейної стало можливим завдяки підтримці компанії Intertop в рамках проекту «Я за чисте життя» та Львівської свічкової мануфактури.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...