ОСТАННІ НОВИНИ

Бійцям АТО зі Львівщини дали понад три тисячі земельних ділянок

|

У Львівській області учасники АТО отримали у власність 3044 земельні ділянки, загальною площею 492 гектари. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Кабінету Міністрів України.

АТО

Із загальної кількості отриманих земель 2206 ділянок площею 329 га відведені за рішенням Головного управління Держгеокадастру Львівської області. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки для ведення садівництва (2090 ділянок), особистого селянського господарства (95 ділянок) та індивідуального дачного будівництва (21 ділянка).

Ще 838 земельних ділянок, в межах населених пунктів, військові отримали надали за рішенням органів місцевого самоврядування Львівщини. Землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (723 ділянки).

Із початку запровадження ініціативи про забезпечення землею до у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівської області, учасникам АТО надали 4503 дозволи на розробку документації із землеустрою для відведення ділянок площею 1261 гектар. Наразі триває процес оформлення землі у власність.

Довідка

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...