ОСТАННІ НОВИНИ

Юні львів’яни за безпеку на дорозі

|

У Львові підбили підсумки міського етапу Всеукраїнського творчого конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху». Загалом, журі відзначило близько тридцяти кращих робіт. Серед переможців – чимало дошкільнят, які виявилися найбільш активними учасниками. Багато цікавих малюнків, аплікацій та інших творчих робіт надійшли від учнів молодших класів.  Про це Львівському порталу повідомили у відділі управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Львівській області.

1

Визначення переможців відбувалося у трьох номінаціях та за різними віковими категоріями. Журі конкурсу обирало найоригінальніші твори декоративно-прикладного мистецтва, малюнки та фотографії.

Дітки дуже безпосередньо зобразили своє бачення безпеки на дорозі та створили чимало яскравих творчих робіт. Безперечно, обрати переможців – було завданням не з простих.

2

У підсумку учасники журі, – освітяни, правоохоронці та митці, – вирішили відзначити близько тридцяти маленьких львів’ян. А кращі роботи відібрали для наступного етапу конкурсу, в якому братимуть участь діти з усієї області.

3

Фото: lv.npu.gov.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...