ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові помірялися м’язами жилаві чоловіки та жінки

|

У Львові за рекордної кількості учасників визначилися переможці відкритого кубку Львівської області з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні та менс фізік (пляжного бодібілдингу – ред. ). Про це Львівському порталу повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

226

236

Окрім представників Львівщини, на сцені львівського Палацу культури імені Гната Хоткевича змагалися також і гості з Києва, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської та Донецької областей.

239

243

244

245

247

254

255

257

275

259

287

Підсумкові результати відкритого кубку Львівської області з бодібілдингу 2016 року

Бодібілдинг юніори до 80 кг

  1. Ляшенко Андрій (Львівська область)
  2. Андреїшн Володимир (Львівська область)
  3. Онищак Юрій (Львівська область)

231

Бодібілдинг юніори понад 80 кг

  1. Бурденюк Сергій (Хмельницька область)
  2. Сухоручно Владислав (Київська область)
  3. Павлов Євгеній (Вінницька область)

Бодібілдинг до 80 кг

  1. Федишин Юрій (Львівська область)
  2. Загорняк Іван (Київська область)
  3. Ляшенко Андрій (Львівська область)

252

253

Бодібілдинг до 90 кг

267

269

  1. Павлюк Михайло (Львівська область)
  2. Адольфо Мабедо (Вінницька область)
  3. Бурденюк Сергій (Хмельницька область)

Бодібілдинг понад 90 кг

265

264

271

276

  1. Пустовіт Микита (Київська область)
  2. Олфатманеш Амирбахман (Київська область)
  3. Черняк Сергій (Донецька область)

Ветерани

238b

  1. Черняк Сергій (Донецька область)
  2. Бойко Леонід (Львівська область)
  3. Федорів Анатолій (Закарпаття область)

250

286

279

280

Бодіфітнес

  1. Кицун Ксенія (Львівська область)
  2. Воропаєва Марина (Львівська область)
  3. Гаврюшина Оксана (Івано-Франківська область)

Фітнес-бікіні до 163 см

  1. Балог Наталія Закарпатська область)
  2. Оганова Олена Львівська область)
  3. Холюкова Ольга Волинська область)

Фітнес-бікіні до 169 см

  1. Токарєва Крістіна Київська область)
  2. Козичко Вікторія Закарпаття область)
  3. Бондарук Романа (Волинська область)

Фітнес-бікіні понад 169 см

  1. Марусич Лідія (Донецька область)
  2. Ващук Ірина (Закарпаття область)
  3. Данилевич Олена (Волинська область)

260

281

282

Менс фізік до 178 см

  1. Папежук Андрій (Волинська область)
  2. Йовбак Юрій (Закарпатська область)
  3. Яремчук Тарас (Львівська область)

Менс фізік понад 178 см

  1. Кишеня Віталій (Львівська область)
  2. Малик Назар (Львівська область)
  3. Голоюх Дмитро (Львівська область)

285

284

Фото: Культуризм.інфо та Євгеній Кравс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.