ОСТАННІ НОВИНИ

Чубаров підтримав акцію блокування активістами російських фур

|

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров підтримав громадянську ініціативу в низці областей блокувати російський вантажний транспорт, який слідує в країни ЄС. Про це він повідомив у своєму Facebook.

чубаров

“Абсолютно підтримую громадянську ініціативу співгромадян у Закарпатській, Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій та Житомирській областях, які заблокували на території своїх областей транзит вантажного транспорту, що належить юридичним та фізичним особам РФ, а також іншого транспорту, що перевозить вантажі російських компаній або на адресу російських компаній”, – зазначив він.

Чубаров вважає цю ініціативу “цілком відповідальною позицією громадянського суспільства України у відповідь на повну заборона РФ транзиту товарів із України через свою територію, введену нею з 4 січня 2016 року”.

На думку глави Меджлісу, важливо також вести переговори з активістами громадянського суспільства Білорусі, Латвії, Литви, Естонії про організацію ними подібних акцій на територіях своїх держав.

“Росія, яка окупувала Крим і розв’язала війну на сході України, має бути повністю ізольована від цивілізованого світу до того часу, поки останній російський солдат не покине територію незалежної України в її міжнародно-визнаних кордонах, включно з Кримом”, – вважає Чубаров.

За повідомленнями ЗМІ, російські фури, які намагаються дістатися країн Євросоюзу, блокують уже в дев’яти областях України.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...