ОСТАННІ НОВИНИ

Коли чекати демобілізації військових

|

Чергова демобілізація військовослужбовців Збройних сил України відбудеться наприкінці березня – на початку квітня цього року, повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, передає Радіо Свобода.

Шеврон Укр

Під час зустрічі з іноземними військовими аташе в Києві Муженко також повідомив, що у Збройних силах України постійно збільшується кількість військовослужбовців, які висловили бажання служити за контрактом.

«На сьогодні вже оформлені і проходять підготовку, а деякі проходять вже і військову службу близько 2,5 тисячі контрактників. Ще близько 4,5 тисячі ще оформляють документи. Тобто з 1 січня, станом на 8 лютого, близько 6 тисяч виявили бажання (служити за контрактом – ред.)», – сказав він.

«Що більше буде військовослужбовців за контрактом, то меншою буде необхідність у мобілізації», – додав Муженко.

15 січня у Генеральному штабі Збройних сил України заявляли про намір провести сьому хвилю мобілізації, однак точних термінів її початку не вказували. Перед цим з’являлася інформація про те, що сьома хвиля мобілізації в Україні може розпочатися наприкінці зими – на початку весни 2016 року.

21 січня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що військові вивчають питання необхідності проведення сьомої хвилі мобілізації, а розрахунки робить Генштаб.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...