ОСТАННІ НОВИНИ

Кабмін провів екстрене засідання, чотири міністри забрали заяви про відставку

|

Сьогодні ввечері, 4 лютого, уряд зібрався на екстрене засідання, Яценюк готує план дій на 12 місяців. Про це повідомляє Українська правда.

Яценюк

Прем’єр Арсеній Яценюк заявляє, що уряд працюватиме єдиною командою і готує план дій на наступні 12 місяців.

«Нами прийнято наступне рішення. Працювати єдиною командою, щодо підготовки і оприлюднення чіткого покрокового плану дій на наступних принаймні 12 місяців. План дій передбачає як прийняття законів, так і їх виконання», – наголосив Яценюк.

За його словами, кожен міністр відповідатиме за свою галузь, і жоден політик не має права втручатись в його роботу.

«План дій передбачає, що міністр, призначений парламентом, несе всю повноту відповідальності за галузь, де працює. Жоден політик не має права втручатися в діяльність цього міністра і уряду в цілому. Втручатися через власні бізнес-інтереси чи через політичний шантаж і спроби вплинути на рішення того чи іншого міністра чи тої чи іншої державної компанії, яка призначена міністром», – наголосив він.

Яценюк наголосив, що вимагає “не декларацій, а слідування тому, чого очікує суспільство, народ – чесність , прозорість, відповідальність”.

«Відсутність тиску, торгу за посади міністрів, керівників державних компаній, виключно чесна робота, єдність між урядом, президентом і парламентом за принципами, цінностями і підходами», – озвучив Яценюк вимогу.

Перед цим Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та керівник МОЗ Олександр Квіташвілі, Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко та міністр інформполітики Юрій Стець заявили, що відкликають заяви про відставку.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. В1рно вир1шили м1н1стри, на переправ1 коней не м1няють, як кажуть в народ1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...