ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні – Міжнародний день митника

|

Сьогодні, 26 січня, митники відзначають своє професійне свято.

mutnuku

Як повідомили Львівському порталу у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області, цьогоріч професійне свято Львівська митниця ДФС відзначає спільно з експертами європейських країн, які в рамках проекту «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів управління кордонів у митній справі» відвідають деякі пункти пропуску Львівщини. Окрім того працівники Львівської митниці разом зі своїми польськими колегами здійснюють контроль в одному місці у пунктах пропуску «Смільниця», «Угринів» та «Долгобичув». Співпраця митних служб обох країн на цьому не припиняється. На сьогодні реалізовуються спільні  проекти:

– «Fast Way» у пункті пропуску «Краковець – Корчова», який передбачає спрощення контролю порожніх вантажних транспортних засобів;

–   обмін інформацією за допомогою електронної пошти про транспортні засоби, що переміщуються через українсько-польський кордон у пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне»;

–  запроваджено проект e-booking, який полягає у завчасному повідомленні за допомогою електронної пошти прикордонних та митних служб України та Республіки Польщі про час та дату прибуття у пункти пропуску для автомобільного сполучення туристичних автобусів.

–  реалізуються Система раннього попередження про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні.

Ці проекти передусім сприятимуть тому, щоб процедури на кордоні стали швидкими та комфортними для подорожніх. Керівництво Львівської митниці ДФС  робить все від нього залежне для дотримання міжнародних правових норм, сприяння спрощенню митних процедур і міжнародній торгівлі.

Фото: соціальні мережі

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...