ОСТАННІ НОВИНИ

Судилище над Савченко. Суд відмовився допитати військових, які були разом з нею в полоні

|

Суд у Донецьку Ростовської області Росії, який розглядає справу колишньої української військової, народного депутата Надії Савченко, відмовився допитати колишніх військових Збройних сил України, які були разом з нею в полоні в Луганську.

Надія Савченко

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, суд мотивував відмову тим, що захист не надав достатньо підстав для виклику цих свідків.

Адвокат Ілля Новіков пояснив, що свідчення цих людей потрібні для того, щоб зрозуміти, чи не допитували їх в полоні під тиском.

Раніше сьогодні інший адвокат українки Марк Фейгін заявив, що суд обрав тактику, за якої відмовляється долучати до справи письмові докази, зібрані захистом.

Сторона захисту завершує надання доказів для російського суду у справі Надії Савченко. За даними адвокатів, цього тижня заплановані свідчення останніх чотирьох свідків сторони захисту, а сама Надія Савченко відповідатиме на запитання суду 1 лютого.

У середині грудня суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і доводять, що на момент загибелі російських журналістів Надію вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили українську військову до Росії.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Надя Савченко справний герой Украини. З не1 молодь повинна брати приклад. У школах треба ввести уроки про украинську героиню, треба бильше 11 популяризувати, доводити до в1дома про не1 допрезивникам. Наш уряд повинен все зробити для того, щоб вона вийшла на волю. Вона горд1сть Укра1ни 1 укра1нського народу. СЛАВА ГЕРОЯМ УКРА!НИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...