ОСТАННІ НОВИНИ

Якщо в квартирі температура нижче 12 градусів – не платіть, - Яценюк

|

Глава уряду Арсеній Яценюк заявив, що у випадку, коли температура у помешканні не перевищує 12 градусів тепла, громадянин не повинен сплачувати за рахунком від теплокомуненерго. Про це повідомляє Громадське.TV.

холод квартира

За словами Арсенія Яценюка, кожен має право не платити за теплопостачання, якщо температура в квартирі недостатньо висока.

«У тому випадку, якщо температура у вашій оселі 12 градусів, то ви взагалі не повинні сплачувати по рахунку. Але для цього зробіть відповідний акт, передайте його до підприємства теплокомуненерго і це підприємство зобов’язане здійснити перерахунок того рахунку, який виставлений для вашої квартири», – заявив Яценюк.

Також прем’єр наголосив, що за кожен градус нижчої температури, рахунок за ЖКГ має бути зменшений на 5%.

«У випадку, якщо у вашій квартирі температура нижча 18 градусів, повідомте про це або у теплокомуненерго, з яким у вас є договір, або у ваш ЖЕК, або до ОСББ і запросіть комісію, щоб вона склала відповідний акт. При цьому обов’язково запитайте номер заявки, яка зареєстрована як ваш телефонний дзвінок. Протягом 72 годин така комісія має обов’язково прибути і зафіксувати таку температуру», – повідомив Яценюк.

Якщо комісія не прибула протягом 72 годин, мешканець має право самостійно скласти відповідний акт, щоб він був достовірний, потрібно запросити сусідів по будинку, щоб вони засвідчили двома підписами, що температура дійсно нижча 18 градусів.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...