ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині з’явився новий керівник Асоціації сільських рад

|

У Львівській облдержадміністрації сьогодні, 18 грудня, обрали нового голову Регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Ним став сільський голова Нововитківської сільради Радехівського району Роман Гладій. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

керівник асоціації

Новообраного керівника обласного відділення привітав й голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Асоціація має бути свого роду посередником. Чим ви будете принциповішими та активнішими, тим кращих результатів ми досягнемо. Ваші ініціативи повинні бути спрямовані на лобіювання інтересів Львівщини. Особливо там, де є питання нашого регіону, ми маємо бути об’єднані і разом», – звернувся до учасників засідання керманич області.

Голова ОДА також повідомив, що зустрічатиметься з головами сільських та селищних рад щоквартально для обговорення важливих питань, серед яких децентралізації, бюджет, міжнародна технічна допомога та інші.

Зазначимо, що під час засідання Львівського регіонального відділення учасники обговорили план роботи на наступний рік, а також заслухали звіт про роботу попереднього керівника.

Довідка:

25 жовтня 2015 року у Львівській області 679 місцевих рад брали участь у виборах, станом на 16 листопада обрано 679 голів місцевих рад, з них 265 – вперше, 205 – на другу каденцію, 117 – втретє, 92 – переобрано на четверту і більше каденцій.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...