ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові напрацьовували механізми вдосконалення процедури усиновлення

|

 

Представники служб у справах дітей з усієї України працювали над удосконаленням процесу усиновлення дітей-сиріт.Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

4f83284de72fae30_1449827139_496x330_3_0

Про удосконалення процесу усиновлення дітей-сиріт йшлося під час Всеукраїнського семінару для працівників регіональних служб у справах дітей, який  відбувався з 8 по  10 грудня у місті Львові.

За словами начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Володимира Лиса, під час проведення семінару розглядалось питання створення комплексних систем захисту інформації в Єдиній інформаційно-аналітичній системі “Діти” в регіональних службах у справах дітей.

“Ця база значно спрощує та пришвидшує процедуру усиновлення. Там розміщена уся необхідна інформація про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, – розповів Володимир Лис. – Завдяки удосконаленню даної електронної бази даних, ми зможемо захистити персональну інформацію про дітей сиріт”.

У семінарі взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, адміністратори безпеки регіонального рівня служб у справах дітей обласних державних адміністрацій та керівники служб у справах дітей  райдержадміністрацій та виконкомів міст обласного значення Львівської області.

Фото: ЛОДА

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...