ОСТАННІ НОВИНИ

До дня  української писемності у Львові намалювали патріотичні каліграми

|

У неділю, 8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, громадська організація «Школа Великих  українців» організувала інтерактивний проект «День української писемності та мови з Великими українцями». Про це Львівському порталу повідомили організатори.

unnamed (2)

Захід відбувся у бібліотеці-філії № 18 ЦБС для дорослих  м. Львова.  Учасники проекту взяли участь в комплексі інтелектуальних завдань: диктанті, майстер-класі з каліграфії, мовному квесті.

unnamed (3)

«Оскільки каліграфія – це мистецтво красивого письма, то учасники намалювали патріотичні каліграми – ілюстрації створені з цитат, поетичних уривків. До речі, всі створювали свої каліграми уперше. Познайомилися з почерками Великих українців, зокрема Григорія Сковороди, Тараса Шевченка, Василя Стуса та ін. Навчилися характеризувати людину за особливостями її письма. Під час квесту креативні знавці української мови, літератури та історії шукали і розгадували мовні завдання. Перемогла команда «Лесині діти», яка здобула 11 балів з 13 можливих. Нагороди учасники отримали від Генерального писаря, який радо зустрів  їх  у своїй канцелярії», – зазначає керівник проекту Іванна Литвинець.

unnamed (4)

«На диктанті вивчили багато нових і цікавих ігор світу. Але найбільше запам’ятався квест, бо подарував багато яскравих емоцій!», – розповідає Аліна Рейтеровська, учасниця проекту, учениця СЗШ №43 м. Львова.

unnamed (5)

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...