ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра ЦВК повина оприлюднити усі результати виборів

|

Завтра, 30 жовтня, міські територіальні виборчі комісії повинні оприлюднити результати місцевих виборів. Про це йдеться у законі «Про місцеві вибори», повідомляє кореспондент Львівського порталу.

вибори

Таким чином до кінця завтрашнього дня повинні стати відомі імені усіх, кого обрала громада на виборах.

Нагадаємо, що ЦВК оприлюднила лише 8% результатів виборів на Львівщині.

Окрім того, стало відомо, хто увійшов до Львівської обласної ради 7-го скликання.

 

Довідка:

Стаття 88 Закону України про місцеві вибори

Офіційне оприлюднення результатів виборів

1. Територіальна виборча комісія не пізніш як на п’ятий день з дня встановлення результатів виборів офіційно оприлюднює результати місцевих виборів шляхом опублікування у відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації.

Список обраних депутатів відповідної ради публікується із зазначенням в алфавітному порядку прізвища, власного імені (усіх власних імен) та по батькові (за наявності), числа, місяця, року народження, відомостей про освіту, партійність, посаду, місце роботи (заняття), місце проживання та назви місцевої організації партії, від яких обрано депутата (або позначки “Висунутий шляхом самовисування”).

У повідомленні про результати виборів та обраного сільського, селищного, міського голову, старосту зазначаються прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік народження, відомості про освіту, партійність, посаду, місце роботи (заняття), місце проживання та назву місцевої організації партії, від якої обрано відповідного сільського, селищного, міського голову, старосту (або позначка “Висунутий шляхом самовисування”).

2. Офіційне оприлюднення територіальною виборчою комісією результатів виборів є підставою для звільнення з роботи (посади), несумісної з посадою сільського, селищного, міського голови, старости та прийняття рішення про припинення дії іншого представницького мандата особи, обраної депутатом, сільським, селищним, міським головою, старостою.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...