ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові на виборчій дільниці панує справжнє свавілля

|

На одну із виборчих дільниць «підвозять» виборців. На зауваження активістів голова ДВК реагує агресивно та погрожує викликати поліцію. Про це повідомляє Комітет виборців України на своїй сторінці у Facebook.

IMG_0103

На дільницю №461936. що на вул. Кривоноса, одна з політичних партій звозить виборців, а урни для бюлетенів візуально недосяжні для спостерігачів та активістів. Проте голова ДВК Богуславський Михайло Владиславович не лише не реагує на зауваження, а й агресивно поводиться, погрожує викликати поліцію та виставити заявників про порушення за межі ДВК.

«На виборчій дільниці №461936 (вул. Кривоноса М.) голова ДВК (Богуславський Михайло Владиславович) поводиться агресивно і при прийомі актів про порушення погрожує викликати поліцію чи виставити заявників за межі ДВК. На цій же дільниці було зафіксовано підвезення виборців до дільниці однією з партій. Активісти і журналісти встигли зняти відео, коли виборців вже після голосування відвозили і зворотньому напрямку. Очікуємо на відео.

Також місце для спостерігачів не сприяє візуальному контакту із урнами для бюлетенів. При спробах спостерігачів наблизитися до урн, їх звідти відганяють члени дільничої комісії», – йдеться в повідомленні КВУ.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...