ОСТАННІ НОВИНИ

Обіцянка-цяцянка: цього року трамвай на Сихів не поїде

|

Через необхідність заміни колектора на вулиці Стуса, яку неможливо здійснити без додаткових коштів ЄБРР, курсування першого трамваю на Сихів відкладається на наступний рік. Наразі ж підрядники намагаються завершити основний об’єм роботи по заміні колектора до Нового року,передає кореспондент Львівського порталу.

DSC_1572

Попри оптимістичні заяви, що до кімця цього року на Сихів поїде трамвай, все сталося як завжди. За словами представника компаніі “Egis” П’єра Тесьє, проектувальники не провели вчасно усіх необхідних досліджнень про стан колектора, тому зараз тримає така затримка. «Через непередбачуваність ситуаціі з колектором затягується робота. Також на його заміну потрібно додаткові кошти від Європейського банку,а це доволі довга процедура. Банк не відмовить у фінансуванні, проте його акціонери мусять вивчити ситуацію, а це також забирає час», – зазначив він.

DSC_1576

Нагадаємо,що, за прогнозами Андрія Садового,трамвай на Сихів мав до кінця 2015 року, проте Європейський банк відмовився фінансувати проект без заміни колектора,на що потрібно додатково 3 млн євро. На думку підрядників, трамвай на Сихів зможе їздити лише з наступної весни-літа, адже потрібно виконати ще доволі великий об’єм робіт, а рішення з Європейського банку поки немає.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...