ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра у Львові відкриють міжнародний форум медіації

|

1-4 жовтня 2015 року у Львові відбудеться унікальна подія – Львівський форум медіації, який стане першим міжнародним заходом в Україні, присвяченим питанням альтернативних примирних процедур. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Mediation

Більше 20 провідних медіаторів з України, Польщі, Словаччини, Італії зберуться для обміну досвідом та обговорення стану і перспектив розвитку медіації в Україні.

«Медіація – це добровільний і конфіденційний процес розв’язання спору, в якому нейтральна третя особа допомагає сторонам досягнути домовленості. Використання саме такого альтернативного способу вирішення спору для фізичних осіб, бізнесу, юристів та органів публічної адміністрації дає чимало переваг. Зокрема, завдяки медіації можна зекономити час та гроші, що надзвичайно важливо, особливо у зв’язку зі збільшенням судового збору та завантаженістю судів і, щонайголовніше, досягти майже стовідсоткового виконання прийнятих рішень», – розповіла адвокат, член Національної асоціації медіаторів України та співзасновник Львівського центру медіації Анна Лиско.

В рамках Форуму відбудуться секції з медіації у різних сферах, а також проводитимуться тренінги для розвитку професійних навичок медіатора.

Довідка

Медіація – добровільний і конфіденційний процес розв’язання конфлікту в будь-якій сфері, в якому нейтральна третя особа допомагає сторонам досягнути домовленості (згоди) шляхом переговорів. Медіація як ефективний спосіб вирішення конфліктів набула значного розвитку в США, Австралії, країнах Європи.

Більше інформації про Львівський форум медіації на сайті.

Фото: advokatyufa.ru

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...