ОСТАННІ НОВИНИ

Для львів’ян приготують каву у гігантській джезві

|

На каву до Львова 24-27 вересня збирається вся Україна, тому що саме у цей час тут проводиться найбільша подія кавової індустрії –  Lviv Coffee Festival. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

1 (1)

Спеціальним гостем фестивалю стане італієць Давіде Берті – чемпіон світу 2015 року з приготування кави у джезві. Кавова зірка під час відкриття фестивалю, заварить каву у величезній 20-літровій джезві.

«Я б хотів, щоб кожен міг насолоджуватися усією гамою почуттів, на які надихає кава. Будучи в чудовій Україні я хотів би запалити людей своєю пристрастю до кави і щоб усі, з ким я спілкуватимуся, повернулися додому з  незабутніми враженнями від захопливого світу кави…», – зазначив Берті.

Як повідомили організатори фестивалю, на відкриття Lviv Coffee Festival запросять відомих львів’ян, щоб спільно з Давіде Берті приготувати фестивальну каву у величезній 20-літровій джезві. Наразі список почесних гостей не розголошують.

«Вже дев’ять років ми презентуємо все найкраще, що є у каві та до кави. Вдосконалюємось, розвиваємо та популяризуємо. Ми хочемо розвиватися й далі і стати найкращим кавовим фестивалем Європи. Ми змінили назву фестивалю, його локацію, значно розширили його професійну складову. Тож цьогоріч Lviv Coffee Festival обіцяє бути ще більш цікавим та корисним для професіоналів, експертів, поціновувачів якості та смаку, людей, які горять тим, що роблять», – зазначив організатор Lviv Coffee Festival Андрій Сидор.

 

Цього року Lviv Сoffe Festival уперше проводитиметься у Львівському Палаці Мистецтв. Традиційно в рамках фестивалю відбудеться тур кав’ярнями Львова, Кавова велоМИЛЯ, виставка кавового обладнання та аксесуарів КаваEXPO, Кавовий ярмарок та ін.  Новинками фестивалю стане презентація 200 тис. фірмових фестивальних горняток, виставка понад 500 кавових горняток від київського ресторатора і колекціонера Ігоря Сухомлина та виставка раритетних кавоварок. Ще одна новинка Lviv Coffee Festival – «Кубок Юрія Кульчицького». Це серія чемпіонатів з приготування кави, які об’єднують лате-арт, аеропрес, кап тестинг, приготування кави в джезві.

Фото: quality.net.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...