ОСТАННІ НОВИНИ

Програма з синтезатором мовлення, якою користується Стівен Хокінг, стала безкоштовною

|

Компанія Intel відкрила вільний онлайн-доступ до програми-синтезатора мовлення. Саме завдяки їй легендарний фізик, письменник та популярізатор науки Стівен Хокінг має змогу спілкуватися зі світом. Про це пише Українська правда, з посиланням на Time.

хокінг

Як відомо, 73-річний вчений страждає на хворобу Лу Геріга та майже повністю паралізований.

Intel має сподівання, що ця технологія допоможе й іншим людям з обмеженими можливостями. Софт Assistive Context-Aware Toolkit (ACAT) випущено з відкритим кодом, тож кожен бажаючий може вдосконалювати програму, привносити зміни до інтерфейсу тощо.

Як повідомляє сайт 01.org, з якого можна безкоштовно скачати АСАТ, програма стане в пригоді людям із захворюваннями моторних нейронів та іншими хворобами, що ускладнюють процес спілкування. За допомогою стимуляції клавіатури користувач може розмовляти вголос, працювати з документами, користуватися Інтернетом та електронною поштою.

Торік розробники зробили апгрейд програми, котрою користується Хокінг. Тепер вона ще й “відгадує”, що науковець хоче сказати, відштовхуючись від того, що він говорив перед тим.

Фото: www.3dnews.ru

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...