ОСТАННІ НОВИНИ

Академія сухопутних військ вшанує пам'ять полеглих випускників

|

У неділю в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного урочисто відкриють “Алею Слави випускників Академії”. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Академія сухопутних військ

Алею створено з урахуванням подій на Сході держави та проведенням Антитерористичної операції.В центрі алеї – національно-патріотична стела у формі класичної Колони Слави. Ліворуч від Колони Слави встановлено стилізовані обеліски із чорного лабрадориту, на яких вибито прізвища Героїв, що загинули за свободу, гідність і незалежність нашої держави. Праворуч – стилізовані обеліски із червоного граніту, на яких вигравірувано імена Героїв України, що продовжують віддано служити своїй державі та її народу.

За час Антитерористичної операції 186 офіцерів-випускників за проявлені мужність та героїзм відзначені державними нагородами. Четверо із них стали Героями України: старший лейтенант Євгеній Зеленський (посмертно), старший лейтенант Володимир Гринюк, майор Олександр Петраківський, майор Олександр Порхун. Це високе звання присвоєно також і колишньому першому заступнику начальника Академії полковнику Ігорю Гордійчуку. Ще146 вихованців нагороджені орденами Богдана Хмельницького І, ІІ та ІІІ ступенів (із них 35 посмертно); 35 випускників – орденом “За мужність” (5 посмертно), один – орденом “Данила Галицького”; 13 офіцерів відзначено медаллю “За військову службу Україні”, 2 – медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня, 1 – медаллю “Захиснику Вітчизни”.

Фото : прес-служба ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...