ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові змінилися деякі графіки нічних маршрутів

|

За інформацією начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира, у графіки роботи нічних маршрутів внесено незначні зміни. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі львівської міської ради.

нічні маршрути

За його словами, графіки курсування нічних маршрутів ще будуть коригувати, відповідно до потреб працівників міських підприємств, які працюють у дві чи три зміни.

«Зараз ще опрацьовується відповідна інформація», – сказав Віктор Щир.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий доручив відкоригувати роботу нічних маршрутів так, щоб вони були максимально зручні для мешканців, які працюють на підприємствах у нічні зміни.

«Я просив би, щоб управління транспорту та зв’язку та департамент економічної політики попрацювали спільно по підприємствах, де є друга, третя зміни, щоб звернути увагу на специфіку роботи підприємств  і щоб ці маршрути були корисні для наших львівських підприємств. Якщо треба буде вносити зміни в роботу маршрутів, то ми готові це робити. Мені важливо, щоб люди, які працюють вночі, могли нормально добратися на роботу чи з роботи додому. Це дуже і дуже важливо», – зазначив міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, нічні маршрути запрацювали у Львові 1 липня. Вартість проїзду складає 8 грн.

Графіки роботи нічних маршрутів тут.

Фото: vi.ill.in.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...