ОСТАННІ НОВИНИ

Коли львів’янам варто утриматись від прогулянок парками

|

871251518Управління екології та благоустрою ЛМР закликає мешканців Львова утриматись від відвідування парків ім. Папи Римського Івана-Павла ІІ, Погулянки, «Залізна Вода», «Майорівка» та «Високий Замок» упродовж кількох днів, у зв’язку з проведенням акарацидної обробки, з метою мінімізації укусів кліщів. Завтра стартує обробка в парку «Високий Замок» і поступово рухатиметься до інших. Про дату завершення обробки буде повідомлено пізніше. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Окрім цього, ЛКП «Зелений Львів» самостійно продовжує проведення дієвих заходів, спрямованих на усунення ймовірності укусів кліщів на найбільш відвідуваних територіях міських парків, а саме: проводять роботи зі скошування травостою, особливо вздовж доріжок, дератизацію, вивозять повалені та видаляють фаутні дерева й пеньки, а також проводить інформування мешканців про необхідність дотримання індивідуальних заходів захисту.

Нагадаємо, за інформацією державної установи «Львівський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України», за період 18 березня – 20 травня 2015 року в лікувально-профілактичні заклади міста за медичною допомогою звернулись 150 мешканців Львова, у зв’язку з укусами кліщів. З них 89 зазнали укусів на території Львова, а саме:

– у зоні зелених насаджень прибудинкових територій – 18 випадків,

– у парку ім. Папи Римського Івана-Павла ІІ – 18 випадків,

– у парку Погулянка – 9 випадків,

– у парку «Залізна Вода» – 7випадків,

– у зеленій зоні «Майорівка» – 6 випадків,

– у парку «Високий Замок» – 4 випадків.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...