ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові завтра відбудеться прощання з Василем Кондратюком, лідером гурту Руслани

|

1626359__large19 травня на 44 році життя помер Василь Кондратюк – український талановитий композитор, музикант, піаніст, аранжувальник, співак, лідер музичного гурту Руслани Лижичко. Прощання із митцем у Львові відбудеться завтра, 22 травня, о 13.00 год. у Домі молитви Церкви Повного Євангелія «Джерело Життя» християн віри євангельської (вул. Замарстинівська, 37). Поховають композитора на Личаківському кладовищі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

«Всім, кого знав, Василь давав духовні орієнтири, вказував на шлях до Бога – той справжній, який бачив сам. Він пояснював, наскільки глибока Молитва, наскільки світ заплутався в тенетах прагматизму, егоїзму, матеріалізму, і наскільки шляхи, які обирає людство сьогодні, далекі від справжнього шляху до Бога. Василь писав власну глибоку та духовну музику, яка заслуговує на більшу увагу і значно більшу повагу, ніж вона мала за його життя», – згадують друзі музиканта.

Довідка

Кондратюк Василь Петрович (14.01.1971-19.05.2015) –  композитор, музикант, піаніст, аранжувальник та співак. Закінчив Львівську музичну академію ім. М.Лисенка. Починаючи з 1997 року був лідером музичного колективу Руслани Лижичко. Саме Василь Кондратюк перший запропонував Руслані зробити на Різдво своєрідну, і на той час, сміливу молитву «Алелуя!».

Василь Кондратюк гастролював по всьому світу в рамках міжнародних концертів Руслани – від США та Канади до Південної Кореї і Китаю, працював над текстами та музичним супроводом Молитов, які Руслана робила у 2014-2015 рр. ( Молитва за Україну, Мир і Спокій, Молитва Світла, Молитва на Великдень). Останньою їхньою спільною роботою стала спеціальна версія гімну України, що прозвучав на весь у Нью-Йорку (США) під час боксерського поєдинку Володимира Кличка та Брайанта Дженнінгса 25 квітня 2015 р.

У Василя Кондратюка залишилася дружина та двоє дітей.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...