ОСТАННІ НОВИНИ

З кабінету Козаченко забрали жорсткий диск. Геращенко каже, їй немає чого боятися

|

Обшук в кабінеті голови управління Мінюсту з люстрації Тетяни Козаченко завершено, передає УП.

Про це повідомляє кореспондент “Української правди” з місця події.

За її словами, після обшуку з кабінету вилучено жорсткий диск та всі документи, які стосуються листа підписаного заступником міністра юстиції  Наталією Севостьяновою.

Лист стосувався “люстраційної індульгенції” заступнику начальника Головуправління Державної  фіскальної служби у м. Києві Ганні Ігнатенко.

Також проводяться обшук у відділі перевірки департаменту з питань люстрації, в кабінеті  Дмитра Димова.

Водночас радник голови МВС Антон Геращенко на своїй сторінці Facebook заявив, що обшуки проводяться у 6 співробітників департаменту люстрації Мінюсту, в тому числі у Козаченко.

“Обшуки за місцем проживання та роботи, проводяться ще у 6 співробітників департаменту Люстрації Мін`юсту і в тому числі і у начальника Департаменту Люстрації Тетяни Козаченко”, – повідомив Геращенко.

“Сам факт проведення обшуку не означає вини або невинуватості когось з обшукуваних.

Це лише означає, що слідство шукає факти і докази необхідні для повного і всебічного розслідування кримінальної справи”, – пояснив Геращенко.

“Адже для доказу обставин підробки потрібно встановити спосіб і метод виготовлення підробленого документа і комп`ютерну та друковану техніку на якому вони готувалися і роздруковувалися”, – пояснив він.

“Обшук в тому числі проводитися і у Ганни Ігнатенко в інтересах якої з`явилася підроблена довідка, в трьох місцях її проживання і роботи”, – повідомив Геращенко.

“Тетяні Козаченко і всім хто не має відношення до спроби підробки документа з метою приховати факт потрапляння під люстрацію немає чого боятися. Адже їхня совість чиста”, – наголосив Геращенко.

Як відомо, вранці у вівторок до Козаченко додому,  а також у кабінет прийшли представники Головного слідчого управління МВС проводити обшук, пізніше стало відомо, що обшуки проводяться у справі щодо фальсифікації листа по Ігнатенко.

Козаченко розцінила обшуки як спробу тиску, оскільки саме вона ініціювала оприлюднення листа щодо Ігнатенко.

Ілюстрація espreso.tv 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...