ОСТАННІ НОВИНИ

Затриманого у прямому ефірі Бочковського вже завтра відпустять

|

Затриманого екс-голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського відпустять з-під варти в суботу, 28 березня, близько 12.00. Про це повідомляє Укрінформ.

Суддя Печерського райсуду столиці Ірина Литвинова повернула стороні обвинувачення клопотання про обрання запобіжного заходу для С.Бочковського за браком доказів. 

Спочатку представники слідства клопотали про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Однак під час судового засідання подали клопотання про відкликання свого першого звернення про взяття під варту. Суддя розглянула клопотання та надані їй матеріали кримінального провадження і постановила повернути клопотання для його доопрацювання. Литвинова не знайшла у матеріалах провадження достатніх доказів провини Бочковського.

На думку адвоката підозрюваного Ігоря Федоренка, відкликання клопотання прокурором свідчить, що “після вивчення матеріалів справи, які зібрані до початку засідання, немає доказів, які обгрунтовували б підозри щодо мого підзахисного настільки, щоб до нього можна було б застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою”.

Він уточнив, що Бочковський був затриманий на 72 години, а цей термін спливає завтра опівдні. Адвокат підтвердив, що  відкликання клопотання прокурором свідчить про те, що його підзахисного відпустять.
Нагадаємо, 25 березня під час засідання Кабміну було затримано голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького. Вони підозрюються в організації корупційної схеми тендерної закупки паливно-мастильних матеріалів у компаній за завищеними цінами.

 Фото: УНІАН

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...