ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині розширять прикордонну зону до 50 км

|

Учора, 23 березня, під час засідання Комісії з питань транскордонного співробітництва українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва у Львові задекларовано ряд важливих рішень. Зокрема, йдеться про реалізацію проектів «Університет транскордонного співробітництва»,  програму транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь» та питання розширення смуги місцевого прикордонного руху на українсько-польському кордоні з 30 до 50 кілометрів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської обласної держадміністрації.

«Ці три проекти є надзвичайно важливими для нашої області, – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. – «Університет транскордонного співробітництва», зокрема, дасть можливість найкращі проекти, які уже реалізовано на території Польщі, втілити у нас. Проект «Україна-Польща-Білорусь» узагалі надзвичайно цікавий та перспективний. Він розрахований на п’ять років і має ресурс у 174 мільйони євро. Гроші будуть розподілені на три держави. І наш інтерес полягає у тому, щоб якомога більше цього ресурсу потрапило до нас. Ми, до речі, подали на реалізацію проект, який забезпечуватиме облаштування Львівського міського відділення міліції системами безпеки, до якої входять автомобілі, GPS-навігатори та інші необхідні речі».

Крім того, керманич області додав, що не менш важливим є питання розширення смуги місцевого прикордонного руху з 30 до50 кілометрів. Адже завдяки цьому перетин кордону і отримання візи були б набагато простішими процедурами.

 
Ілюстрація www.pl-by-ua.eu 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...