ОСТАННІ НОВИНИ

Як потрапити на прийом до керівника області

|

Керівництво Львівської обласної держадміністрації затвердило і оприлюднило графік особистого прийому громадян. Згідно з ним, голова ЛОДА Олег Синютка прийматиме жителів області у 4 понеділок кожного місяця. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Окрім того, виїзні прийоми очільника області відбуватимуться за окремим графіком. Прийом у в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського проходитиме у 3 і 5 п’ятницю, а виїзні прийоми – у 3 четвер кожного місяця.

Заступник голови обласної державної адміністрації Ірина Гримак спілкуватиметься з мешканцями області у 1, 3 вівторок, а виїзні прийоми будуть у 2, 4 четвер. Заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Харчук особистий прийом здійснюватиме у 2 середу та 5 четвер, а виїзні прийоми відбуватимуться у 3, 5 середу. Заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Підлісний прийматиме громадян у 2 четвер та 5 вівторок, виїзні прийоми у цього заступника проходитимуть у 4 четвер та 5 понеділок.

У в.о. керівника апарату обласної державної адміністрації Ореста Матвіїшина прийомними будуть 3 середа та 5 понеділок, а виїзні прийоми відбуватимуться у 1 середу та 5 четвер. Водночас слід наголосити, що голова облдержадміністрації та його заступники зустрічатимуться з мешканцями з 14.00 до 18.00 у кабінеті прийому громадян за адресою: м.Львів, вул.Винниченка, 18 згідно з попереднім записом у відділі роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації.

Фото: zik.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...