ОСТАННІ НОВИНИ

«ШептицькийSTAR» - проект до 150-річчя з дня народження Шептицького

|

У Львові впродовж року проводитимуть заходи, які присвяченні 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького. Заходи були розроблені міськими управліннями культури спільно з управлінням освіти та управлінням внутрішньої політики Львівської міської ради. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі мерії.

Зокрема, на території Музею народної архітектури та побуту пройде фотовиставка «Шептицький – меценат», також буде розміщено інфотаблицю «Митрополит Андрей – засновник Музею», а на вхідних квитках до музею з’явиться  логотип року Шептицького.

У мистецьких школах Львова пройде конкурс дитячого малюнка «Інтерпретація робіт О. Новаківського». Роботи переможців можна буде оглянути у громадському просторі та у Ратуші.

Перша Львівська Медіатека проведе конкурс відеоробіт «Меценат», з метою залучення молодіжної аудиторії та надання імпульсу для розвитку відеомистецтва у Львові, і, в майбутньому, промоції ідеї меценацтва шляхом трансляції кращих робіт на телебаченні. Даний захід має на меті і лобіювання прийняття Закону України «Про меценатство».

За сприяння управління культури, Радіо Свобода та Творчої майстерні «Аграфка», у «Видавництві Старого Лева» буде видано ілюстровану книгу-абетку «Шептицький від А до Я».

ПрАТ «Київстар», публічні бібліотеки, муніципальні театри та управління культури запустять проект «Зателефонуй Шептицькому», під час якого кожен матиме змогу, подзвонити та почути думки Шептицького про любов, віру, щастя, шлюб, чоловіків та жінок, дитинство, історію роду Шептицького та інше.

У парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького пройде інтерактивний квест про славетний рід Фредрів-Шептицьких. Окрім цього, у місті будуть розміщені інфотаблиці з QR-кодами, де міститиметься інформація-підказки до наступної локації в рамках ще одного квесту – «Місця Шептицького».

У парках та скверах міста будуть розміщені інформативні банери українською та англійською мовами про людей, яких врятував і підтримав Шептицький.

Управління освіти проведе загальноміські учнівські акції «Духовні настанови Шептицького», в рамках яких відбуватиметься поширення духовних послань Митрополита Андрея «Духовні настанови Шептицького», вручення вітальних листівок матерям «12 листів до Матері» та проведення освітянського тижня з Митрополитом Андреєм «Український Мойсей».

Впродовж березня-травня 2015 року – опитування суспільної думки «Хто такий Андрей Шептицький?», фотоконкурс «Нащадки митрополита Андрея» з презентацією найкращих фоторобіт у громадському просторі міста та конкурсу дитячого малюнка «Золотий мольберт: дорогами Мойсея українського духу й культури»; проведення виїзних мистецьких акцій вихованців Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

На базі дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Старт» пройде християнський табір спільно з представниками УКУ, за сприяння управління освіти, мовної школи «Smart learning», НВК «Галицька» і НВК «Софія».

Фото: catholicnews.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...