ОСТАННІ НОВИНИ

Трамвайну колію на Сихів почнуть робити вже в липні

|

Вже в липні будуть розпочаті роботи щодо будівництва трамваю на Сихів. Увесь об’єм робіт займе 12 місяців. Відтак, роботи триватимуть і наступного року. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Цього року все залежить, бо кошти на рахунках казначейства заблоковані. Проплати не ведуться. Глобальна робота – це трамвай на Сихів. Почнемо в липні активну фазу. Не думаю, що ми зуміємо це зробити цього року, бо там близько 12 місяців виконання всього об’єму робіт. Це буде цей рік і наступний.

На вул Сахарова ділянка не складна. В цьому місяці ми роботи завершимо. Все інше буде залежати від ситуації. Багато є невеликих вулиць, які треба поремонтувати. Подивимось, якщо буде підтримка Європейського банку, то будемо продовжувати ремонти в частині, де вул Замарстинівська. Певні ділянки там треба доробити. Ми дуже обережні, бо питання безпеки, питання кризи в нашій державі», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також мер додав, що почати роботи на вул Стуса щодо будівництва трамваю на Сихів швидше не змогли через проблеми з коштами.

«Ми також думали, що це буде швидше. Але якщо на рахунках лежать кошти і ми вже два місяці не можемо проплатити їх банку, а вони не дають наступний транш. Сьогодні фінансами міста керує не виконавчий комітет і міський голова, а казначейство. Тому ситуація надзвичайно складна», – розповів Андрій Садовий, мер Львова.

Джерела фото: Львівська газета  

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...