ОСТАННІ НОВИНИ

Українські прикордонники передислоковані ближче до лінії кордону

|

У зв’язку з вкрай різким загостренням ситуації навколо Луганського прикордонного загону та низки прикордонних відділів Луганського та Донецького загонів, що унеможливило виконання прикордонниками своїх обов’язків, в ніч з 3 на 4 червня та у першій половині 4 червня було проведено спеціальну операцію щодо переміщення персоналу, зброї та майна деяких підрозділів на рубежі, визначені безпосередньо біля лінії державного кордону. Про це Львівському порталу повідомили у відділі з питань взаємодії із ЗМІ Адміністрації Держприкордонслужби України.

Така передислокація сил та засобів прикордонної служби дозволяє посилити контроль за лінією державного кордону України, в тому числі, на загрозливих напрямках. Під час передислокації, один із відділів зазнав збройного нападу терористів. Невідомі відкрили вогонь на ураження. В ході перестрілки було знищено трьох терористів, 1 АГС (автоматичний гранатомет станковий) та автомобіль з боєприпасами. Після бою колона продовжила рух до нового місця дислокації.   

Що стосується публікацій в окремих ЗМІ щодо захоплення підрозділів, полонення прикордонників, заявляємо, що всі відділи прикордонної служби, у тому числі й передислоковані, виконують завдання у повному обсязі.  

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...