ОСТАННІ НОВИНИ

Заявами про штурм міліція хоче залякати мітингувальників – Опозиція

|

Штаб національного спротиву знаходиться у Будинку профспілок і КМДА на законних підставах, тому всі заяви київської міліції щодо штурму будівель, начебто захоплених учасниками Євромайдану, є провокативними. Про це йдеться у заяві прес-служби партії “Батьківщина”.

“Штаб національного спротиву на легітимних підставах знаходиться у Будинку профспілок. Є відповідні договори оренди цих приміщень”, – йдеться у заяві.

“Також повідомляємо, що в цих приміщеннях народні депутати Павло Петренко, Валерій Карпунцов та Олег Махніцький проводять цілодобовий прийом громадян, про що було офіційно повідомлено КМДА та МВС”, – наголосили у “Батьківщині”.

 

 

В опозиції зазначили, що депутати у своєму депутатському зверненні на адресу Захарченка та керівництва КМДА наголошують, що починаючи з 1 грудня 2013 вони безстроково проводитимуть зустрічі з виборцями за адресами: вул. Хрещатик, Майдан Незалежності, вул. Грушевського (біля Верховної Ради та Кабінету міністрів), вул. Михайлівська, вул. Богомольця, Михайлівська та Європейська площі, приміщення КМДА та в Будинку профспілок”, – йдеться у зверненні.

“Хочемо попередити владу, що будь-які силові дії проти людей, які цілком законно перебувають у цих приміщеннях, є незаконними, провокативними та антиконституційними”, – йдеться у заяві.

Як повідомлялося, київська міліція попередила, що буде вживати заходів зі звільнення захоплених адмінбудівель, якщо мітингувальники не залишать їх самі.

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...