ОСТАННІ НОВИНИ

Забір гравію привів правопорушників до суду

|

Прокуратурою Старосамбірського району в ході проведення перевірок з приводу додержання законності при прийманні, реєстрації та розгляді заяв і повідомлень в Старосамбірському РВ ГУ МВС України у Львівській області виявлено два факти укриття кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним забором гравію. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Так, упродовж червня цього року працівники міліції не внесли до ЄРДР відомості про випадки незаконного забору гравію з русла річки Вигор, що на Старосамбірщині. Натомість матеріали для вжиття заходів адміністративного впливу правоохоронці скерували в органи контролю.

Відтак за результатами проведеної перевірки, прокуратурою району за фактами незаконного забору гравію розпочато досудове розслідування з попередньою правовою кваліфікацією за ч.2 ст.240 КК України. Процесуальний прокурор, особисто допитав свідків даних подій, призначив позапланові перевірки Державною екологічною інспекцією у Львівській області, підготував та оголосив підозру порушникам.

У ході досудового розслідування особи повністю визнали свою провину та відшкодували нараховані збитки. У зв’язку з цим прокуратурою району укладено угоди про визнання винуватості, які у подальшому з обвинувальними актами скеровані до суду.

Вироками Старосамбірського районного суду обвинуваченим призначено покарання в одному випадку у вигляді штрафу, іншому – обмеження волі з застосуванням іспитового терміну.

Водночас, прокуратурою району керівництву ГУ МВСУ у Львівській області скеровано подання про усунення порушень закону в діяльності Старосамбірського РВ ГУ МВСУ у Львівській області, яке на даний час перебуває на розгляді.

Фото – ДЕІ у Львівській області       

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...