ОСТАННІ НОВИНИ

Один день з життя незрячих в ефірі ТРК «Львів»

|

Соціальне життя Львівщини висвітлює щосуботи о 10.00 год. програма «Подаруй надію». Цього тижня до Дня білої тростини покажуть, як живуть незрячі. Про це інформує прес-служба ТРК «Львів».

«Життя зі страхом, бюрократичні поневіряння, власна  домівка, де не почуваєш себе ані комфортно, ані в безпеці. Вже 10 років це реалії для незрячих, які мешкають не на окраїні області, а у Львові», – розповідає ведуча та автор проекту Христина Купльовська.

У Львівській області ще раз доводять – чужих дітей не існує. Про труднощі та приємні моменти будинків сімейного типу глядачам ТРК «Львів» розповість велика та дружня сім’я Розлуцьких.

Також у програмі «Подаруй надію» свято «Ми різні – ми рівні» – це майстер-класи, концерти та багато позитивних емоцій. Такий захід для молоді з особливими потребами влаштували працівники соціальних служб.

Трансляцію програми «Подаруй надію» дивіться на сайті www.lviv.tv в рубриці «Онлайн трансляція – ТБ».

Якщо бажаєте стати героєм наступної програми, чи вас турбує проблема, яку ви самотужки не можете вирішити – шукайте нас у соцмережах, пишіть нам на скриньку: Podaruy.nadiyu@email.ua,  або телефонуйте: (032) 298-69-51.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...