ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян застерігають від отруєння чадним газом

|

Львівська міська рада звертається до всіх мешканців міста з нагадуванням, що у холодну пору року зростає небезпека отруєння чадним газом. Так, за 2012 рік на території міста Львова вже трапилося 70 випадків отруєння людей чадним газом – потерпіло 108 осіб, з них 26 дітей, та 8 осіб загинули. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Чадний газ (окис вуглецю) – це безколірний газ без запаху, тобто відчути за запахом, що він наповнює приміщення, неможливо.

Сумна статистика свідчить про те, що велика кількість смертельних випадків відбувається в квартирах, де встановлені так звані «євровікна» і відсутня або самочинно перебудована вентиляційна система чи система димовидалення. Тому просимо усіх пам’ятати ознаки отруєння чадним газом та у разі їх виявлення негайно викликати швидку.

Нагадаємо, ознаки та симптоми отруєння чадним газом: головний біль, м`язова слабість, задуха, червоний колір обличчя, потьмарення свідомості, тривала дія чадного газу може привести до смерті.

Перша допомога при отруєнні чадним газом: слід негайно викликати машину швидкої медичної допомоги, а постраждалого винести на свіже повітря.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...