ОСТАННІ НОВИНИ

Між «Львівводоканалом» та «Ензимом» налагоджується співпраця

|

Налагоджується співпраця між підприємством «Ензим» і «Львівводоканалом». Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він зазначив, що місто надало усі необхідні консультації і тепер підприємство «Ензим» має зробити цілий ряд заходів для того, щоб ситуація із очищенням стоків покращилася.

««Ензим» має зробити цілий ряд заходів для того, щоб ситуація покращилася. Підприємство знає, що має робити. Налагоджується співпраця між підприємством «Ензим» і Водоканалом. Йде постійний моніторинг тих скидів, які є понаднормові. Я переконаний, що ми повинні це питання вирішити раз і назавжди. Є дуже багато технічних варіантів вирішення. «Ензим» свого часу допустив помилку. Встановлюючи обладнання, яке мало би дати можливість зекономити кошти і виробляти зі стоків додаткову електроенергію. Вони встановили аеробний реактор, але, на превеликий жаль, він не запущений, він не працює. Тому стоки не очищаються до того рівня, який потрібен. Але сьогодні підприємство працює, щоб всі питання урегулювати. Ми надали всі необхідні консультації. Я думаю, що підприємство вчинить правильно», – сказав Андрій Садовий.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...