ОСТАННІ НОВИНИ

Виробник псевдофутболок «Євро-2012» понесе кримінальну відповідальність

|

Слідчі міліції Львівщини 15 червня порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.229 КК України, за фактом незаконного виготовлення спортивного одягу з використанням логотипу «Євро-2012», права на який належить УЄФА. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

Як повідомлялось раніше, працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю в орендованому приміщенні на вулиці Шевченка у місті Львові викрили діяльність приватного підприємця, який, всупереч вимогам Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг», організував виготовлення футболок з незаконним нанесенням знаку для товарів та послуг «Євро-2012».


Вилучено партію контрафактної продукції, а також спеціальне обладнання, за допомогою якого проводилось незаконне нанесення товарного знаку, зокрема, преси для переносу зображень, кліше, системний блок з інстальованим спеціальним програмним забезпеченням, а також грошові кошти, виручені від реалізації виготовленої таким чином продукції.

Слідчі дії тривають. За скоєння цього злочину зловмиснику загрожує штраф від десяти тисяч до п`ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Фото: ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...