ОСТАННІ НОВИНИ

Під час Євро у Львові перекриватимуть 51 вулицю

|

На час проведення Євро-2012 у місті Львові перекриють для руху транспортну 51 вулицю, повідомляє ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області. 

З метою вільного пересування людей, у Львові створено Пішохідну зону, яка діятиме у період від 28 травня до 5 липня 2012 року. Через неї заборонено рух автомобільного транспорту (крім спеціального та міського громадського транспорту, акредитованих транспортних засобів), приміського, міжміського пасажирського транспорту на період роботи офіційної фан-зони приймаючого міста Львів.
Також у місті функціонує Пішохідна зона малого автотранспортного кільця, у якій забороняється рух автомобільного транспорту (крім спеціального та міського громадського транспорту, акредитованих транспортних засобів), приміського, міжміського пасажирського транспорту на період роботи офіційної фан-зони приймаючого міста Львів з 00.00 години у дні проведення матчів (9, 13, 17 червня) до 12.00 години у дні після матчів (10, 14 та 18 червня) у межах пішохідної зони малого автотранспортного кільця. Пішохідну зону малого автотранспортного кільця у дні проведення матчів (9, 13 та 17 червня) буде огороджено турнікетами.
На паркування транспортних засобів встановлено тимчасову заборону, у тому числі – на відведених та спеціально обладнаних майданчиках для паркування.
Водночас встановлюється обмеження руху транспорту на території, прилеглій до
стадіону «Арена-Львів». З 6.00 години у дні проведення матчів (9, 13 та 17 червня) до 3.00 години наступних після матчів днів (відповідно 10, 14 та 18 червня) буде обмежено рух транспортних засобів на територіях, прилеглих до стадіону «Арена-Львів».
У Департаменті «Євро-2012» Львівської міської ради розроблено форму заявки та перепустки для заїзду на території з обмеженим доступом. Форму заявки та перепусток для населення, підприємств та організацій розміщено на сайтах Львівської міської ради і приймаючого міста Львів. Самі перепустки видаватимуть у Львівській міській раді – 4 поверх, 417 кабінет.  
Міліція закликає жителів Львова та гостеей міста з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникли у зв’язку з перекриттям проїжджих частин вулиць, автомобільних доріг, тротуарів та узбіч вулиць. Правоохоронці закликають не перешкоджати руху транспорту, у тому числі електротранспорту та автомобільного транспорту, а також транспорту спеціального призначення.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...